czwartek, 23 stycznia 2014

Płyn Micelarny Eva NATURA 30 +


Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją płynu micelarnego Eva natura 30+
Niestety przez dłuższy czas na półkach sklepowych Biedronki nie mogłam znaleźć swojego ukochanego płynu musiałam kupić jakiś inny i będąc w Carrefurze natrafiłam na promocję tegoż oto płynu. Nie mając za wiele czasu na zastanawianie się nad innymi kosmetykami bo byłam w sklepie ze swoim chłopakiem,który jak zwykle widząc mnie w alejce z kosmetykami mnie zawsze pogania,bo wie,ze mogłabym tam godzinami przebywać i oglądać i czytać napisy na opakowaniach.A,że mieliśmy małą wymianę zdań wcześniej nie chciałam dolewać oliwy do ognia,więc złapałam go i poszliśmy do kasy.Zakupiony w Carrefour za 9,99zł.
Filozofia linii Gemmotherapy to pielęgnacja skóry z udziałem najcenniejszych części roślin - pąków, w których zawarta jest czysta esencja życiodajnych składników aktywnych niezbędnych do dalszego wzrostu i rozwoju młodej rośliny.
Oczarowani ekspresja życia ukrytą w komórkach macierzystych oraz delikatnością kwiatów białej orchidei stworzyliśmy Ekspresję Młodości.
Płyn micelarny to lekkość toniku i skuteczność mleczka. Delikatnie a jednocześnie dokładnie usuwa zanieczyszczenia skóry twarzy oraz makijaż oczu. Nie wymaga użycia wody, zapewnia uczucie odświeżenia i czystości. 
Odmładzająca moc Gemmocalm oparta o komórki macierzyste z pąków czarnej porzeczki sprawia, ze skóra odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie. 
Witamina PP wzmacnia naczynka krwionośne. Preparat nie podrażnia wrażliwych okolic oczu, może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Jak dla mnie bardzo dobry. Zmywa dobrze makijaż,a i cena nie jest wygórowana 10 zł to mi się wydaje,że większości młynów ma taka cenę. Najważniejsze jest dla mnie,że nie szczypie  i nie podrażnia mi oczu. W połączeniu z tonikiem do cery naczynkowej świetnie się sprawdza i wzmacnia naczynia krwionośne, dzięki czemu nie muszę obawiać się tycz czerwonych pajączków.Tylko czasami mi się wydaje,że muszę troszkę dłużej przytrzymać płatek na rzęsach, aby dobrze mi tusz rozwodnił i go usunął z rzęs a tak to produkt godny jak dla mnie uwagi. Dlatego mogę go śmiało  Polecić w zastępstwie do płynu tego z Biedronki, który jest a jakby go nie było. Bo ostatnio go nie widuje na półce u mnie w Biedronce.

A wy jakie płyny polecacie?Piszcie w komentarzach czy go macie , używaliście i co sądzicie chętnie poczytam wasze opinie:)

2 komentarze:

  1. właśnie dzisiaj go kupiłam i zobaczmy jak sprawdzi się przy wieczornym demakijażu:)

    OdpowiedzUsuń