środa, 15 stycznia 2014

Nawilżający krem do rąk bebeauty

Nawilżający krem do rąk bebeauty z Biedronki


Krem z Biedronki za 125 ml zapłaciłam 3,49 zł. Produkt hipoalergiczny. Zawiera system 24h nawilżenia. Przeznaczony do skóry suchej i normalnej.Zapewnia dobre nawilżenie i poprawia elastyczność naskórka.Zawarty w nim olej makadamia chroni, zmiękcza i  wygładza suche dłonie. Bardzo szybko się wchłania, nie jest zbyt  gęsty,że się nie da go wycisnąć z tubki tak jak ten z Hands Care ani nie ma zbyt wodnistej konsystencji. Nie lepi się.Na wykresie jest pokazane,że 100 % ludzi używający ten krem zauważyło nawilżenie, wygładzenie i odżywienie skóry rąk. Oczywiście jak zwykle kupując krem do rąk  musiałam zobaczyć skład. Na trzecim miejscu zawiera mocznik, dzięki czemu tak dobrze nawilża nasze dłoni. Jednak nie tylko mocznikowi zawdzięczamy nawilżenie krem ten zawiera również parafinę i glicerynę, które także mają właściwości nawilżające.
Opakowanie zamykane n a"klik" a nie zakręcanie co znacznie ułatwia jego stosowanie.
Jest mega wydajny. Opakowanie ładne, a napisy się nie zdzierają. Produkt godny polecenia nie tylko nawilża dłonie, ale również suche kolana czy łokcie.Nie podrażnia, nie przesusza, nie daje uczucia lepkości.Bez problemu można go wrzucić do torebki.
Krem produkowany w Fabryce Leków Torf Corporation, w tej samej co i słynna marka TOŁPA.
Zapach bardzo delikatny i przyjemni i powiem,że nawet długo się utrzymuje na dłoniach, choć niektórym pewnie on przeszkadza.Krem łatwo dostępny.Polecam z czystym sumieniem. :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz