piątek, 7 marca 2014

Błyszczyk pielegnacyjny Isana (żurawina i owoc acai)

Cześć,jeśli lubisz kosmetyki pielęgnacyjne do ust to zapraszam Cię do zapoznania się z recenzją nowej pomadki  a właściwie producent pisze,że jest to błyszczyk  z Isany. Są różne produkty z Isany, ja jednak postanowiłam przetestować ich nowość,która weszła niedawno na pułki sklepowe Rossmana.Jeśli jesteś zainteresowany drogi czytelniku to zapraszam Cię do dalszej części postu.

Błyszczyk pielęgnacyjny Isana (żurawina i owoc acai).

Isana marka kosmetyków specjalnie produkowanych dla Rossmana,więc nigdzie indziej ich nie znajdziemy,ale sklepy są praktycznie wszędzie teraz.Pojemność to 4,8 g koszt około 3-4 zł.


 Pielęgnuje, nawilża, nadaje ustom piękny połysk. Błyszczyk pielęgnacyjny o zapachu owocowym nadaje ustom delikatny połysk i zapewnia długotrwały efekt nawilżenia. Bogata formuła odżywcza zawierająca wysokowartościowe oleje, takie jak olej migdałowy, ochronne woski oraz witaminę E chroni usta przed wysuszeniem. Nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, konserwantów.
Błyszczyk ma przecudny zapach żurawiny i owowców leśnych,aż chciało by się go zjeść.Propo właśnie zjadania zjada się z ust dość szybko mimo iż  nie jest on smaczny jeśli poliżemy wargi,ale jesli tego specjalnie nie robimy to tego nie czuć w smaku wogóle.
Pomadka ma klasyczne opakowanie.Ładnie natłuszcza usta jednak ich nie nawilża na długo.
A wy używacie,piszcie w komentarzach jakie pomadki ochronne polecacie?.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz