sobota, 12 lipca 2014

VICHY-WODA TERMALNAWitajcie dzisiaj chciałabym opowiedzieć troszkę o wodzie termalnej z VICHY.Gdyż jest na nią fajna promocja w Super-Pharmie.Bo za 300 ml zapłacimy 22,99 zł

VICHY-WODA TERAMALNAWoda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Skład: (mg/l) Bicarbonates 4776,3; Chlorures/chloride 357,0; Potassium 99,6; Fluor/fluorine 8,8; Sodium 1860,0; Calcium 150,6; Magnesium 12,3; Fer/iron 1,0;
pH neutral


Uwielbiam wody termalne szczególnie w upalne dni. Miałam okazję używać La Roche Posay i Uriage i obie są naprawdę bardzo dobre.Uważam, że jest to element obowiązkowy urlopowej kosmetyczki, doskonała na gorące dni na szybkie odświeżenie, dla cer wrażliwych podatnych na podrażnienia i wysuszenia naprawdę idealna, stosowana w podróży przyjemnie relaksuje i chłodzi.
Mi bardzo odpowiada. Pomaga zniknąć zaczerwienieniom, uspakaja i koi skórę. Orzeźwia i odświeża- latem dobrze mieć w torebce, szybko się wchłania. Nie dostrzegłam żadnych minusów. Z pewnością zagości u mnie na bardzo długo.Niektórzy wolą tą z Uriage bo nie trzeba jej osuszać ,ale ja wolę chyba takie,które trzeba jednak osuszyć bo w upalne dni lubię gdy kropelki wody spływaja mi po ciele i przyjemnie je chłodzą .Woda ma taki lekko słonawy smak,ale wyczuwalny dopiero w dużych ilościach wody.Napewno zabiorę ją teraz na urlop.

A wy które lubicie;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz