poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Typy Urody : WIOSNA

Typ urody WIOSNA


Sądzę, iż niejednokrotnie zetknęłyście się z makijażami bądź ubraniami w różnych kolorach, które kompletnie do was nie pasowały. Niezależnie od tego czy się opalicie czy zmarzniecie na mrozie to pewne barwy kompletnie do was nie pasują, a inne są wręcz dla was stworzone. Zatem nim się ubierzesz i przystąpisz do robienia makijażu warto sprawdzić do jakiego typu urody się zaliczasz.Podaję po niżej charakterystykę typów urody dla wiosny, lata, jesieni i zimy oraz kolory kosmetyków do makijażu  z przykładami.
WIOSNA
Pani wiosna ma jasną cerę o brzoskwiniowym odcieniu, często z rumieńcami i złocistymi piegami. Cera może być również blada w odcieniu kości słoniowej. Skóra łatwo się opala i przyjmuje złoty odcień.
Włosy: najczęściej kruche, cienkie i delikatne.
Pani wiosna to najczęściej blondynka lub szatynka z miodowymi refleksami, ale blond w ciepłych odcieniach blond miodowy, złocisty, słomkowy i kukurydziany.
Oczy: Czyste  gdzie źrenice kontrastują z białkiem oka. Kolor – niebieski, niebieskoszary,turkusowy, miodowy, jasnobrązowy.Jasne brwi i rzęsy.
Makijaż:
Podkład: przezroczysty,ciepły, złocisty.
Puder: transparentny, złocisty beż.
Róż: brzoskwiniowy, koralowy, złocisto-brązowy.
Cienie: biel kremowa, biel kości słoniowej, szampan, łosoś, żółć słoneczna lu b słomkowa, brzoskwinia, koral, złoty, złoty beż, złoty brąz, zieleń jabłkowa, ciepły czekoladowy brąz.
Pomadki: mandarynkowa,czerwień makowa i oranżowa, jasny pomidor, karmel,łososiowy, brzoskwiniowy, ciepły różany,róz opalizujący na złoto
Tusze i kredki do rzęs: brązowy, zielony, niebieski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz