poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Typ Urody ZIMA


Typ urody ZIMA
Cera : występuje w dwóch odcieniach;
jasnym- blady najczęściej w odcieniu alabastrowym z pod której przebijają niebieskie żyłki.Jest to wizerunek Królowych Śniegu, które często dopełniają rumieńce w odcieniu czystego różu.
ciemnym – śniadym jest mniej transparentna często mylona z jesienią, w odcieniu szarobrązowym a nie złota jak u Pani jesień.(typ Latynosek).
Piegi występują czasem w okresie dzieciństwa ich barwa jest zimna w odcieniu szarego brązu.
Włosy: Ciemne o chłodnym odcieniu. Od jasnego po ciemny brąz gorzkiej czekolady, aż po czarne jak heban. Wiele kobiet  mogło być w dzieciństwie blondynkami.
Oczy : Tęczówka oka bardzo silnie kontrastująca z białkiem, często z niebieską poświatą. Kolory zim to: błękit lazurowy,szafir,ciemna chłodna zieleń, głęboki brąz,piwny i czarny.
Oprawa oczu jest mocna i wyrazista.
Usta: wyraziste i intensywne a ich kontur nie wymaga poprawek. Mają chłodny odcień, w czasie mrozów sinieją  i nabierają niebieskawego zabarwienia.
Makijaz
Cienie: śnieżna biel, szary lodowy beż, fuksja, blady zimny róż, ciemna malina, burgund, fiolet biskupi, ciemna śliwka, szafir,granat marynarski, srebrny, stalowy, hebanowa czerń, zieleń butelkowa.
Pomadki i błyszczyki :fuksja, azalia, cyklamen, burgund, jasny zimny róż, krwista czerwień.
Pudry i fluidy :najlepiej jasne: porcelana, jasny beż, piaskowe.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz